Kadra instruktorska

szkoła-nauki-pływania-h2o-kadra

Maciek Gawęda

Maciek to osoba o mega pozytywnym spojrzeniu na świat. Nie boi się wyzwań i prężnie stawia czoło wszelkim przeciwnościom. Z pływaniem związany jest od dziecka co pozwala Nam na nadanie mu miana eksperta. Pan Maciej jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Bardzo dobre wyniki pływackie umożliwiły mu dołączenie do kadry małopolski juniorów, co za tym idzie – brał udział w wielu polskich i międzynarodowych zawodach pływackich – wielki szacunek. Nie wszyscy wiedzą, że Maciek jest również aktywnym triathlonistą. W 2017 roku ukończył 1/2 IRON MAN-a w miejscowości St. Polten. Wyścigi 1/2 Iron Man organizowane są na dystansach: 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu.

Jakub Daniec

Człowiek o złotym sercu, nieprzeciętnym humorze oraz przede wszystkim ogromnym zamiłowaniu do pływania. Kuba potrafi nawet najgorszy dzień obrócić w niezły żart!
Dzięki temu nasze dzieciaki oraz starsi uczestnicy zajęć mogą w miłej atmosferze doskonalić swoje umiejętności.

Karol Daniec

Człowiek od zadań specjalnych. Niemożliwe dla niego nie istnieje! Karol jest pasjonatem ratownictwa wodnego, co za tym idzie – instruktorem ratownictwa wodnego MSW oraz instruktorem WOPR. Swoją pasję i wiedzę przekazuje młodszym kolegom po fachu oraz naszym pływakom. Umiejętności pływackie Karola potwierdzają wielokrotnie zdobyte medale na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych. Dzięki swojej wytrwałości i sumienności jest gwarantem szybkich postępów w nauce pływania. Każdy kto pozna Karola, potwierdzi nasze słowa.