Czy można nauczyć się pływać szybko, bezpiecznie a przy tym świetnie się bawić? Oczywiście! Nauka pływania dla dzieci to nasza główna misja i z pełnym zaangażowaniem pragniemy ją wypełniać. Dlaczego nasza szkoła pływania w Bochni? Bo doskonale wiemy jak zorganizować zajęcia dla dzieci!

Nie uczymy na siłę! Wszystkie ćwiczenia zarówno na etapie początkowym jak i późniejszym, dobierane są pod indywidualne predyspozycje i nabyte umiejętności dziecka. Działamy aktywnie i skrupulatnie tłumaczymy każdy aspekt nauki pływania. Dbamy o to, aby pod naszymi skrzydłami było bezpiecznie i komfortowo!

Nasza szkoła nauki pływania stawia na dobry kontakt z uczestnikami. Na bieżąco informujemy o nadchodzących wydarzeniach, zmianach w harmonogramie czy promocjach. Znajdziesz nasz na Facebook – możesz pytać i rozmawiać z nami nawet poza zajęciami.
Pływanie to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej. Rozwija mięśnie, pozytywnie wpływa na układ odpornościowy oraz uczy prawidłowej koordynacji ruchowej. Warto z tych powodów rozpocząć naukę pływania już od najmłodszych lat.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jeszcze przed przystąpieniem do zajęć pływania, wyjaśniamy wszelkie aspekty bezpieczeństwa. Wyjaśniamy jak zachować się w sytuacji zagrożenia, jakie zasady panują na basenie oraz czego robić nie wolno.

Stała opieka nad dziećmi

Podczas nauki pływania mamy ciągły kontakt wzrokowy z uczestnikami. Najczęściej zajęcia przeprowadzane są pod nadzorem kilku trenerów, dzięki czemu możliwa jest szybka reakcja w momencie zagrożenia.

Nauka krok po kroku

Nauka dzieci wymaga skrupulatnego doboru programu. Proces nauczania przebiega etapowo, dzięki czemu znamy możliwości każdego z uczestników i możemy je odpowiednio doskonalić.